Arrowhead - NATO i ONZWojska będące pod bezpośrednimi rozkazami operacyjnego dowództwa Narodów Zjednoczonych, zostały wysłane by nadzorować demilitaryzację i zapewnić bezpieczeństwo pomocy humanitarnej w Takistanie. Kontygent UNFOTAK (Siły ONZ w Takistanie) składa się z gwardyjskich regimentów Wojsk Obrony Czarnorusi.

Dodatkowo, część armii należących do NATO, wspiera operację w Takistanie swoimi siłami - głównie w postaci jednostek specjalnych, jak np. Czeska Brygada Szybkiego Reagowania i Grupa Sił Specjalnych niemieckiego Kommando Spezialkräfte a.k.a. KSK.

  • Po ustabilizowaniu się sytuacji na Czarnorusi, część jednostek WOC została wysłana do służby w Takistanie, głównie za sprawą dużego doświadczenia w walce z partyzantami.
  • Żołnierze noszą standardowe mundury i kamizelki taktyczne WOC. Jedyną różnicą są niebieskie hełmy bądź berety.
  • Kontygent w Takistanie jest wyposażony głównie w ciężarówki, samochody i śmigłowce transportowe. Ochronę zapewniają bojowe wozy piechoty BWP-2. Pojazdy są pomalowane na biało i oznaczone literami UN.
  • 601. Grupa Sił Specjalnych Armii Republiki Czeskiej posiada świetną reputację pośród sojuszników - m.in. za sprawą wysokiej elastyczności i dobrej współpracy z lokalną ludnością.
  • KSK (Kommando Spezialkräfte - Siły Specjalne Komandosów) to jednostka specjalna niemieckiej Bundeswehry, uważana za jedną z najlepszych na świecie.